Київспецтранс

Блог

У Києві побільшає нових контейнерів для збору сміття

У Києві побільшає нових контейнерів для збору сміття

ПрАТ «Київспецтранс» закупило більше 600 нових контейнерів для твердих побутових відходів - вони замінять зношені та пошкоджені.

Також у рамках міського пілотного проекту з метою запровадження роздільного збору ТПВ підприємство придбало 120 контейнерів для збору пластику та скла. Наразі контейнери встановлюються в центральних районах Києва. Зібрану таким чином вторинну сировину доставлятимуть на сортувальну лінію і відправлятимуть далі на переробку.

Нагадуємо, що у контейнер для збору скла можна викидати: цілі та биті скляні банки, віконне скло, пляшки з-під напоїв, ліків, косметики. Не можна викидати: порцеляну, кераміку, дзеркала, будь-які лампочки.

У контейнер для збору пластику можна викидати: пластикові пляшки та упаковку зі всіма цифрами, окрім 3 та 7, пакети з супермаркетів, плівку стрейч, бульбашкову та поліпропіленову плівку, одноразові стаканчики та контейнери. Дуже бажано задля економії місця попередньо зім’яти пляшки та зняти з них кришки. Не можна викидати: пляшки та упаковку з маркуванням цифрами 3 та 7, предмети, які містять папір або метал, сильно забруднені жиром предмети.

Якщо ви не можете визначити тип сміття - викидайте його у загальний контейнер. 


Інші публікації