Київспецтранс

Блог

СБУ продовжують слідчі дії: цього разу на полігоні №6

СБУ продовжують слідчі дії: цього разу на полігоні №6

Слідчі дії Служби безпеки України стосовно ПрАТ «Київспецтранс» сьогодні продовжилися на полігоні будівельних та великогабаритних відходів № 6, розташованому на вул., Пирогівський шлях, 94-96. Згідно ухвали суду, тут, крім іншого, відбираються зразки ґрунтів, повітря, води.

Завдяки публічному розголосу щодо вчорашніх подій на полігоні №5, сьогодні слідчий оголосив рішення не припиняти роботу полігону, зауваживши, що прибулі не заважатимуть роботі транспорту та спецтехніки, та додержуватимуться техніки безпеки.

ПрАТ «Київспецтранс» у свою чергу підкреслює, що буде всіляко сприяти проведенню законних слідчих дій, які не порушують встановленого режиму роботи своїх підрозділів. У той же час у компанії занепокоєні фактами численних процедурних порушень, що були допущені вчора при огляді території полігону №5, та зафіксовані адвокатом Київспецтрансу.

Стосовно предмету слідчих дій, ПрАТ «Київспецтранс» заявляє, що на полігонах №5 та №6 впроваджена та діє система моніторингу стану навколишнього природного середовища. Згідно з установленими законом нормативами здійснюються всі необхідні заміри та лабораторні дослідження, як на територіях об’єктів, так і в межах санітарно-захисних зон. Контролюється стан ґрунтів, повітря, стічних та поверхневих вод, здійснюється контроль рівня та якості підземних вод і таке інше.Нагадуємо також, що Київ є єдиним містом в Україні, де потоки побутових та будівельних відходів розділені і складуються на двох різних полігонах. Це дало можливість зменшити там ризик виникнення пожеж.

 


Інші публікації