Київспецтранс

Блог

Роботи по рекультивації та підготовці до закриття полігону №5 частково відновлені

Роботи по рекультивації та підготовці до закриття полігону №5 частково відновлені

З початком військових дій на території області роботи по проектам реконструкції та рекультивації полігону твердих побутових відходів №5 із зрозумілих причин були повністю зупинені. Проте, незважаючи на війну, що триває, вже в кінці травня роботи за обома проектами частково відновилися.

З того часу по проекту реконструкції полігону було дообладнано насосну станцію перекачки дренажних вод — встановлено муфти для під’єднання насосів, електричні шафи, та виготовлено арматуру для під’єднання трубопроводів. Також були продовжені роботи по укріпленню дамби першої карти і зроблений придамбовий фільтратний дренаж у верхній частині споруди.

За проектом рекультивації вздовж північно-східного боку першої черги полігону виконані роботи по улаштуванню лотка для дощових вод. Крім того, вздовж західного боку цієї ділянки прокладено бетонну дорогу, а також прокладено технологічну дорогу по самій ділянці полігону для майбутнього завозу та укладки геотекстилю і плівки.

Незважаючи на труднощі з фінансуванням, роботи по рекультивації та підготовці до закриття полігону №5 найближчим часом продовжаться.

Більше фото тут


Інші публікації