Київспецтранс

Блог

Проект рекультивації першої карти полігону №5 отримав позитивний висновок з ОВД

Проект рекультивації першої карти полігону №5 отримав позитивний висновок з ОВД

Міністерство енергетики та захисту довкілля України надало позитивний висновок з оцінки впливу на довкілля (ОВД) планованої діяльності по рекультивації ділянки №1 полігону твердих побутових відходів №5 у с. Підгірці Обухівського району Київської області. По це повідомляється в документі, який ПрАТ «Київспецтранс» отримав від міністерства.

«Міністерство енергетики та захисту довкілля України враховуючи дані, наведені у звіті з оцінки впливу на довкілля, <…> а також з урахуванням всієї інформації, зауважень і пропозицій, що надійшли протягом строку громадського обговорення, вважає допустимим провадження планової діяльності», - говориться в документі. Рішенням міністерства планована діяльність по рекультивації повинна здійснюватись відповідно до вимог законодавства України та з дотриманням природоохоронних заходів, передбачених технологічними регламентами та звітом з ОВД.

За словами голови правління «Київспецтрансу» Андрія Грущинського, отримання позитивного висновку дає змогу перейти від проектування до безпосереднього виконання будівельно-монтажних робіт на об’єкті. Наступним кроком стане подача оновлених матеріалів до Української державної будівельної інспекції, яка також повинна надати свій висновок стосовно проекту. Якщо і цей висновок буде позитивним – проект затвердить КМДА, а потім буде оголошено міжнародний тендер на виконання робіт та визначено їх виконавця. «Серед учасників цього конкурсу ми хотіли би бачити потужні українські та міжнародні будівельні компанії, які мають досвід реалізації таких масштабних інфраструктурних проектів», - заявив Андрій Грущинський.

 


Інші публікації