Київспецтранс

Блог

Оголошено конкурс на розробку проекту будівництва комплексу переробки концентрату фильтрату

Оголошено конкурс на розробку проекту будівництва комплексу переробки концентрату фильтрату

ПрАТ «Київспецтранс» оголосив конкурс на визначення розробника проектно-кошторисноїдокументації для будівництва комплексу переробки концентрату з системою передочистки фільтрату. Згідно рішення Київської міської адміністрації від 27 вересня 2018 року №1522/5586, комплекс буде споруджено на полігоні твердих побутових відходів №5. Замовником будівництва визначено ПрАТ «Київспецтранс».

Переможець конкурсу повинен буде розробити проектно-кошториснудокументацію будівництва та разом з замовником пройти процедуру оцінки впливу на довкілля і процедуру експертної оцінки проектної документації. Після отримання позитивного висновку експертизи він має виготовити робочу документацію для будівництва об’єкту. Всі ці роботи повинні бути виконані до кінця 2022 року, після чого Київспецтранс оголосить конкурс на визначення виконавця будівництва комплексу.

Слід зазначити також, що переможець конкурсу має надати техніко-економічне обгрунтування обраної з пропонованых технологій переробки концентрату. Перевагу отримає проект, який, при достатній ефективності переробки, буде найдешевшим як на етапі будівництва, так і при подальшій експлуатації.


Інші публікації