Київспецтранс

Блог

На полігоні №5 побудують комплекс переробки концентрату

На полігоні №5 побудують комплекс переробки концентрату

Комплекс переробки концентрату з системою передочистки фільтрату буде побудовано на полігоні твердих побутових відходів №5 протягом 2021-23 років. Про це йдеться у розпорядженні Київської міської держаної адміністрації №1415.

Метою його спорудження названо «відтворення продуктивності та господарської цінності порушених земель та покращення умов навколишнього середовища». Згідно документу, комплекс буде побудований за рахунок бюджетних коштів столиці. Замовником будівництва та відповідальним за цільове використання коштів визначено ПрАТ «Київспецтранс».

«Це той проект, який разом з реалізацією проектів по реконструкції полігону та його рекультивації дасть можливість перетворити полігон у Підгірцях на закритий об’єкт, що більше не буде містити ризиків для навколишнього середовища та людей, що проживають поблизу", - заявив голова правління Київспецтрансу Андрій ГРУЩИНСЬКИЙ, коментуючи розпорядження в ефірі Громадського радіо. Він нагадав, що через потенційну небезпеку, навіть після закриття та рекультивації полігону його потрібно буде утримувати. Оскільки місто користується полігоном з 1986 року, воно взяло на себе зобов’язання це робити. «Київська громада послідовно реалізує комплекс заходів для того, щоб мінімізувати вплив полігону на довкілля зараз і нівелювати його взагалі у майбутньому», - відзначив А.ГРУЩИНСЬКИЙ.


Інші публікації