Київспецтранс

Блог

На першій карті полігону №5 встановлюють систему нейтралізації запаху

На першій карті полігону №5 встановлюють систему нейтралізації запаху

На першій ділянці складування відходів полігону ТПВ №5 встановлюють автоматизовану систему розпилення нейтралізаторів запаху. За словами голови правління ПрАТ Київспецтранс Андрія Грущинського, вона повинна почати працювати вже наприкінці липня.

Причиною встановлення системи є сморід, який час від часу поширюється з полігону та дошкуляє жителям навколишніх сіл. Щоб зменшити його вплив на період до рекультивації полігону, вздовж східного краю першої карти споруджується магістраль високого тиску довжиною 500 метрів з 456 форсунками розпилення.  З двох ємностей по 10 куб. метрів кожна двома насосними блоками до форсунок подаватиметься робоча рідина. Система має автоматичне налаштування, яке дозволить їй працювати у певні проміжки часу, відключатися у період опадів або певних напрямків вітру. Запасу резервуарів вистачатиме на дев’ять годин безперервної роботи.

Наразі ємності для нейтралізатора запаху вже доставлені на полігон, а на місці спорудження системи змонтовані 35 металевих геошурупів, на яких буде кріпитися магістраль.


Інші публікації