Київспецтранс

Блог

Київспецтранс взяв участь у Першому муніципальному форумі з питань поводження з побутовими відходами Waste Forum Kyiv 2019

Київспецтранс взяв участь у Першому муніципальному форумі з питань поводження з побутовими відходами Waste Forum Kyiv 2019

На Першому муніципальному форумі з питань поводження з побутовими відходами Waste Forum Kyiv 2019, що проходив у Києві 30 вересня, понад дві сотні учасників та більше 20 спікерів з різних країн обговорили аспекти національної реформи у сфері поводження з відходам в Україні, сучасні підходи до їх переробки та захоронення, розвиток галузевої інфраструктури, а також питання роздільного збору вторинної сировини та розширеної відповідальності виробників тари і упаковки.

Заступник голови КМДА Петро Пантелеєв у своєму виступі на відкритті заходу наголосив, що для міжнародних інвесторів, на прихід яких дуже чекають, основою інтересу будуть законодавчі зміни, що створять в Україні сприятливе підґрунтя для розвитку  сміттєпереробки. З цим погодилися також і вітчизняні представники галузі.

Голова правління ПрАТ «Київспецтранс» Андрій Грущинський, що також приймав участь у форумі, розповів присутнім про найбільший в Україні полігон твердих побутових відходів №5, який обслуговується компанією, та поділився унікальним досвідом проведення підготовки до рекультивації першої з двох його ділянок. Учасникам заходу також був продемонстрований відеофільм про хід підготовки до рекультивації.

Фото: Департамент житлово-комунальної інфраструктури КМДА


Інші публікації