Київспецтранс

Блог

Київспецтранс взяв участь у презентації проекту впровадження у Києві роздільного збору сміття

Київспецтранс взяв участь у презентації проекту впровадження у Києві роздільного збору сміття

31 липня перед приміщенням Київської міської державної адміністрації відбулася презентація проекту впровадження у Києві роздільного збору сміття. У ній взяли участь заступник голови КМДА Петро Пантелеєв та представники столичних перевізників твердих побутових відходів.

ПрАТ «Київспецтранс» разом з партнерами представили на презентації нові автомобілі для перевезення відсортованого сміття, а також нові контейнери для збору скла та пластику, перша партія яких вже встановлена у центральних районах міста. Як повідомлялося раніше, на закупку техніки та контейнерів бюджетні кошти не витрачалися.

У виступі на прес-конференції голова правління ПрАТ «Київспецтранс» Андрій Грущинський запевнив, що підприємство докладає всіх зусиль аби надавати киянам послуги з вивезення відходів на цивілізованому рівні. І буде робити це надалі, якщо у відповідь жителі міста будуть дотримуватися фінансової дисципліни при оплаті послуг та ставитися з повагою до праці робітників-комунальників: не псувати контейнери, не перекривати заїзд сміттєвозам, відповідально ставитись до сортування відходів та інше.

Також Андрій Грущинський зазначив, що у Київспецтрансі, як у оператора найбільшого в країні полігону ТПВ №5, добре розуміють гостру необхідність переходу до сучасної переробки сміття. Але цьому заважає відсутність законів, які б стимулювали розвиток цієї галузі. Він закликав новий склад депутатського корпусу вирішити нарешті цю проблему і скоротити відставання України від інших країн.


Інші публікації