Київспецтранс

Блог

Контейнери для збору відходів у Києві регулярно потерпають від вандалів

Контейнери для збору відходів у Києві регулярно потерпають від вандалів

Влітку минулого року компанія «Київспецтранс», підтримавши ініціативу київської влади та екологічної громадськості по впровадженню роздільного збору відходів у столиці, закупила за власні кошти контейнери для пластику та скла. Останні – чеського виробництва, вартістю близько 25 000 грн кожний.  Спроектовані вони так, що і користуватися зручно, і від іншого сміття є захист, і виглядають гарно.

Минуло менше року. У першій частині відео – контейнер для збору скла у самому центрі Києва, на вул. Б.Хмельницького. У другій – він же, після того, як працівники «Київспецтрансу» провели рейд по Шевченківському району. Нажаль, такої роботи в місті ще дуже багато, бо інші контейнери мають не кращий вигляд.

Тому звертаємося до вас, шановні кияни. Ми робимо все, аби наше місто було чистим та доглянутим. І, повірте, нам є чим займатися у цей нелегкий час, окрім того, щоб відмивати наслідки відсутності культури у деяких наших співгромадян. Будь ласка, зверніть увагу на цю ситуацію, та приверніть до неї увагу ваших дітей! Тільки спільними зусиллями ми зможемо зробити наше місто комфортним для життя.

 


Інші публікації