Київспецтранс

Блог

Хід реконструкції полігону. Стан на 06.03.2019

Хід реконструкції полігону. Стан на 06.03.2019

Працівники компанії «Екософт» разом з німецькими фахівцями з компанії «Rochem» встановили на фундамент доставлений з Німеччини додатковий модуль очистки фільтрату. Напередодні модуль пройшов так звані «холодні» випробування, а зараз його підключають до комунікацій, налагоджують обладнання та тестують програмне забезпечення. Ведення в дію модуля планується найближчим часом.

На дамбі другої карти продовжуються роботи по спорудженню підпірної стінки: буряться нові свердловини, монтуються палі, заливаються бетоном секції. Закінчується облаштування наступного ростверку – фундаменту під підпірну стінку.

Задля своєчасного відведення перміату, кількість якого збільшиться після запуску додаткового обладнання, будівельники почали модернізацію діючого трубопроводу: будуть прокладені нові труби збільшеного діаметру.

Продовжується також насипка дамби та її ущільнення. Роботи проводяться під наглядом працівників геотехнічної лабораторії, які контролюють якість ущільнення грунту, та його відповідність закладеним у проекті нормам.

Більше фото тут.


Інші публікації